Skiba(C) - 2010-08-02 22:51:24

1 Sierpnia na stadionie w Główczycach, odbył się mecz sparingowy pomiędzy debiutantami, Błękitnymi Główczyce a Polonezem Bobrowniki.
Błękitni rozpoczęli dosyć dobrze, na początku świetną okazje miał Rafał Wilga, ale nie oddał strzału ponieważ był faulowany. Kilka minut po tym incydencie, w polu karnym Błękitnych znalazł się napastnik rywali i technicznym strzałem pokonał naszego bramkarza. Do przerwy wynik 0:1.
Po zmianie stron, niespodziewanie Polonez strzelił drugą bramkę po błędzie obrońcy. I wtedy nastał moment kiedy gracze Błękitnych wzięli się w do pracy. Po świetnym podaniu Kamila Grudniewskiego piłkę otrzymał Piotr Ryta i silnym strzałem od słupka wpakował futbolówkę do siatki.
Błękitni jak natchnieni dążyli do strzelenia drugiej bramki, lecz po fatalnym błędzie jednego z naszych obrońców zawodnik rywali, dobił Błękitnych strzelając 3 bramkę. I do ostatniego gwizdka wynik nie uległ zmianie.
Nasi zawodnicy czekają na rewanż by mogli się odegrać, który odbędzie się 5.08.2010r.